Kasutajatugi:
Skype: kannatanuabi
Keskkonnaga liitumiseks
registreeruge kasutajaks!

E-teenused

Kõikide e-teenuste hinnapäringute küsimine on klientidele portaalis tasuta. Samuti saab eelnevalt tutvuda ja valida lõpliku teenuse osutaja (eksperdi) klient ise. Väärtustades just Teie aega, saate seda teha Teile sobival ajal ja kohas(24/7). Soovi korral saate eksperdiga kokku leppida ka täpse tellimuse täitmise tähtaja.

Portaali ekspertide poolt osutavate teenuste konkureeriva hinnakujundusega, tagatakse klientidele eelduslikult oluliselt väiksemate kuludega õigusabi. Portaali eksperdid garanteerivad kliendile esimesel võimalusel kvaliteetse teenuse.       

 

kuidas toimida e-konsultatsiooni ja dokumendi tellimisel

Tellimuse sisestamiseks tuleb esmalt vajutada kas vastavat teenusenuppu "e-konsultatsioon" või "telli dokument" või teha valik läbi peamenüü "e-teenused" alt. Seejärel kuvatakse Teile pakutavate teenuste valdkonnad, mis on puukujulise ülesehitusega, st teatud peavaldkond sisaldab endas alamvaldkondi. Iga valdkonna juures kuvatakse kasutajale selle valdkonna teenuse pakkujaks olevaid eksperte. Kliendil on võimalus enne konkreetsete valiku(-te) tegemist täiendavalt tutvuda ekspertide profiilidega. Portaal võimaldab pakkuda kliendile välja eksperte ka automaatselt. See toimub juhusliku valiku alusel (random) eri hinnaklassi ekspertide seast. Lisateavet loe või küsi kas kasutajatoelt või portaali foorimist KKK alt.

 

kuidas toimida hanke korraldamisel

Hanke korraldamine puhul kuvatakse Teile esmalt hanke lisamise vorm, kus on kirjas hanke sisestamiseks vajalikud vormi väljad (hanke nimi, kirjeldus, algus- ja lõppaeg, hindamise kriteeriumid jne.) Täites väljad ning salvestades tegevuse, lisatakse hange: antud valdkonna hangete loetellu ning saadetakse automaatne teada kõigile antud valdkonna ekspertidele, kes on ennast eelnevalt sidunud konkreetse valdkonnaga.

 

Eksperdid saavad hanke juurest esitada hanke korraldajale täiendavaid küsimusi, millele hanke korraldaja saab sealt samast vastata. Eksperdid saavad teha hankele pakkumisi. Hanke korraldaja kontaktid avalikustatakse ainult hanke võitjale ning seda pärast võitja valimist. Hanke korraldajal ei pea võitjat valima, kui tema arvates ei olnud ühtegi sobivat pakkumist.

 

Kasutajad näevad oma korraldatud hangete ajalugu, eksperdid näevad osaletud hangete ajalugu.

 

info sisestamine teadetetahvlile

Võimaldab portaali lepingulistel klientidel ning tuvastatud registreerunud kasutajatel lisada portaali infokalendrisse erinevaid kirjeid ja kujundada sinna juurde sisuteksti, lisada pilte, viiteid jne.

Kirjed jagunevad järgnevatesse gruppidesse:

  • Koolitused
  • Konverentsid
  • Sündmused
  • Teabepäevad
  • Kasulik info

 

Kirje sisestamisel valitakse kõigepealt grupp, lisatakse nimetus, valitakse toimumise aeg, lisatakse kirjeldus ning toimumise koht. Kirjele saab soovi korral lisada on-line registreerimise (näiteks koolituste puhul). Täidetud vormi kohta saadetakse kirje sisestaja e-posti aadressile. Enda poolt sisestatud kirjeid saab muuta ja kustutada.

 

Telli e-konsultatsioon
Telli dokument
Hakka eksperdiks