Kasutajatugi:
Skype: kannatanuabi
Keskkonnaga liitumiseks
registreeruge kasutajaks!

Hinnakiri

 

E-konsultatsioon

Kiire ning optimaalsete kuludega veebipõhine  õigusnõustamise või juriidilise konsultatsiooni teenus. Teenuse pakkujateks on portaaliga liitunud eksperdid, kes on eelnevalt määratlenud enda teenuste valdkonnad ning pädevuse ja kogemuse põhjal hinnataseme.
E-konsultatsiooni teenust tellides saate enda poolt valitud ekspertidelt konkreetsed hinnapakkumised, mille hulgast valite välja ise endale sobiva teenuse osutaja. Kui Teile sobivat pakkumist ei esitatud, saate tellimusest loobuda. Võimalus on teha samuti uus hinnapäring, kaastes pakkumistesse teisi saadaolevaid valdkondlike eksperte. 

 

E-konsultatsiooni saate tellida siit.

 

Dokumendi tellimine

Tagamaks õiguskindluse ja korrektsuse oma asjaajmistes on Teil võimalik tellida portaali poolt tunnustatud ekspertidelt dokumendi koostamise või kontrollimise teenust. Eksperdid on vastavalt oma kogemustele ja oskustele määranud endale hinnataseme. Dokumendi koostamise teenust tellides teevad Teie poolt valitud eksperdid Teile pakkumise, mille hulgast saate valida endale sobiva teenuse osutaja.

 

Dokumendi koostamist või kontrolli saate tellida siit.

 

Hanke korraldamine

Hanke korraldamine portaalis on kliendile TASUTA. Teie korraldatud hanke pakkumuste tegemisel osalevad ainult end konkreetses valdkonnas määratlenud eksperdid.
Hanketeenus on mõeldud eeskätt:

  • konkreetse teenuse/toote soetamiseks (näit äritegevuse alustamise pakett, valvesüsteem jne)
  • ajakulukama õigusabi või nõustamisteenuse leidmiseks (näit pikem õigusabileping)
  • suuremahulise ja/või rohkem aeganõudva teenuse saamiseks (näit sisekontrolli- ja auditi- läbiviimine või raamatupidamise ekspertiisi- ja turvakontseptsiooni koostamine).

 

Hanke korraldamiseks klikkige siin.

 

Ekspertarvamused

Kõik portaalis kajastatud ekspertarvamused on koostatud portaali koostööpartnerite ja ekspertide poolt. Ekspertarvamuse terviktekstiga tutvumine maksab (3,20 € KM-ga) ja tasuda saab:

  • Internetipanga (SEB, Swedbank, Sampo) pangalingi vahendusel;
  • Mobiili sõnumi (SMS) vahenudsel.

Ekspertarvamustega saate lähemalt tutvuda siin.

 

Teadetetahvel ja kalender

Portaali teemakohaste sündmuste, koolituste, teabepäevade vms. ürituste reklaamimine teadetetahvlil ning kalendris maksab 5 eurot (summa KM-ga).

 

Eelnevalt lisatud teemakohaste sündmuste ja koolitustega saate tutvuda siin.

Telli e-konsultatsioon
Telli dokument
Hakka eksperdiks