Kasutajatugi:
Skype: kannatanuabi
Keskkonnaga liitumiseks
registreeruge kasutajaks!

Ettevõtte info haldamine

Ettevõtte info ning ekspertide ja muude kasutajate haldus asub Minu menüü all – Seaded ja lisateenused – Minu ettevõte.

 

Märkus: Antud menüü on nähtava ainult ettevõtte peakasutajatele.

 

Ettevõtte info muutmiseks vajutage nuppu Muuda. Täitke ära ettevõttega seotud andmed ning salvestage töö. Logo soovitame lisada ilma taustata (transparent background) .png failina. Suur logo tehakse automaatselt väiksemaks. Antud andmeid kasutatakse Teie ning portaali omavaheliseks arveldamiseks. Samuti lisanduvad antud andmed automaatselt ettevõtte reklaamile ekspertide profiilis.

 

Kasutaja andmete muutmiseks vajutage vastava kasutaja järel muuda linki, kustutamiseks kustuta. Uue kasutaja lisamiseks vajutage nuppu Lisa uus kasutaja ja seo ettevõttega. Juhul, kui soovite tuua mõne portaalis juba registreerunud kasutaja oma ettevõtete kasutajate alla, siis vajutage Seo olemasolev kasutaja ettevõttega.

 

 

Märkused: Kasutaja lisamisel tuleb kindlasti lisada kehtiv e-posti aadress ning korrektsel kujul (nimi@domeen.ee, mitte nimi(ät)domeen.ee vms.) – antud e-posti aadressil saadetakse kasutajale automaatselt genereeritav salasõna. Olemasoleva kasutaja toomisel enda ettevõtte alla peate teadma tema kasutaja nime. Kasutaja, kelle soovite tuua oma ettevõtte alla saab vastava sisulise aut. teate ning ta peab antud tegevuse kinnitama.

 

Rollid:

  • Peakasutaja – saab hallata ettevõtte infot ning ettevõttega seotud kasutajaid. Samuti reklaamida ettevõtet oma ekspertide profiilis ning lisada portaali valdkonna põhiselt bännereid.
  • Võib teenuseid tellida – tähendab, et kasutaja võib antud ettevõtte nimel tellida tasulisi teenuseid.
  • On ekspert – kasutaja, kellel on nähtavad eksperdi tööriistad, kellel on avalik eksperdi profiil ning kes saab osutada tasulisi teenuseid.

 

NB! Eksperte saab ettevõtte alla lisada ainult niipalju, kui Teil on eelnev kokkulepe portaaliga.

Telli e-konsultatsioon
Telli dokument
Hakka eksperdiks