Kasutajatugi:
Skype: kannatanuabi
Keskkonnaga liitumiseks
registreeruge kasutajaks!

Hanked

Portaal võimaldab ekspertidel osaleda teiste portaali kasutajate poolt korraldatud hangetel. Hanke korraldamisel valitakse valdkond. Juhul, kui Te olete oma avaliku profiili haldamise all määranud, et pakute teenuseid antud valdkonnas, siis ilmub Teie Minu menüü avalehele uue hanke lisandumisel uus hange.

 

 

Samuti näete antud hanget Eksperdi tööriistad - Hanked. Siin saab lisaks kõikidele Teile suunatud hangetele filtreerida neid selle järgi, kus olete osalenud, aga ei ole võitnud ning vaadata ka eraldi neid, mille olete võitnud.

 

Hankele pakkumise tegemiseks klikkige hangete nimekirjas hanke nimel. Avaneb hanke detailvaade, kus saate tutvuda kõigi hanke andmetega. Sellel lehel saate esitada hanke kohta täiendavaid küsimusi ning teha pakkumise. Vastused täiendavatele küsimustele saadab hanke korraldaja Teie portaali sisesesse postaksti, mille leiate portaali paremal üleval nurgas.

 

Pakkumise esitamise väljad on järgnevad: 

 

 

Pakkumise saate soovi korral lisada ka faili kujul. Pärast hanke korraldaja poolset võitja valimist saadetakse kõigile hankes osalenutele teade - vastavalt, kas hanke võitmise või siis mitte võitmise kohta.

 

Hanke võitja ning korraldaja näevad üksteise kontaktandmeid pärast võitja valimist.

Telli e-konsultatsioon
Telli dokument
Hakka eksperdiks