Kasutajatugi:
Skype: kannatanuabi
Keskkonnaga liitumiseks
registreeruge kasutajaks!

Meist

Portaali keskkond on loodud nii füüsilistest kui juriidilistest isikutest kannatanute esmaste ja edasilükkamatute õigusabiteenuste kiireks vahendamiseks. Portaali ekspertkeskkonna vahendusel pakuvad meiega liitunud valdkondlikud eksperdid klientidele õigusabi-ja nõustamisteenuseid ning konsultatsioone ja ekspertarvamusi. NB! Konsultatsiooniteenuste hinnapäringud on klientidele TASUTA. 

 

Seisame selle eest, et ennekõike äri-ja majandustegevuses kannatanud isikud ja ettevõtted saaksid vahetult ja operatiivselt nii avaliku- kui erasektori poolset professionaalset abi tekkinud olukordade ja probleemide lahendamisel. Eesmärgiks selle juures on isikute õigluskindluse ja/või õigusrikkumise eelse seisukorra kiire taastamine optimaalsete kuludega.

 

Edendame tegevusvaldkonnas era- ja avaliku sektori valdkondlike ekspertide igakülgset vastastikust mõistmist ning vahetumat koostööd.

 

Samuti keskendume ennetustegevusele ja parima praktika jagamisele. Seda viime ellu läbi ekspertide koondatava laiapõhjalise info, oskusteabe ja õiguskaitsemeetmete tutvustamise ning sellega seotud teenuste ja toodete müügi vahendamise. 


Korraldame väga spetsiifilisi valdkondlike koolitusi/seminare ja konverentse.
 

Klientidele osutavad teenuseid meie lepingulised koostööpartnerid nö eksperdid, kes on ettevõtetete, asutuste ja institutssioonide, ühingute ja organisatsioonide ning vabade elukutsete esindajad.

Koordineeritult ja professionaalselt laiapõhjalist oskusteavet jagades, parimat praktikat luues ja asjakohaseid teenuseid osutades - tagame üheskoos õiguskindla ja turvalise äri-ja majanduskeskkonna.

 

 

 

Telli e-konsultatsioon
Telli dokument
Hakka eksperdiks