Kasutajatugi:
Skype: kannatanuabi
Keskkonnaga liitumiseks
registreeruge kasutajaks!

Teadetetahvel

Finantskonverents Big4 2012

Toimumisaeg 08:15 - 16:00 23.05.2012
Sisu


Äripäeva seminari- ja konverentsikeskuse juht Mihkel Reinsalu kutsub Teid osalema 23. mail  toimuvale kõrgetasemelisele  finantskonverentsile Big4 2012, kus ühel päeval on ühel laval maailma nelja juhtiva audiitorfirma esindajad.
 
Big4 2012 on kõige esinduslikum finantsistide foorum Eestis, mis toob  oma ala tipptegijad kokku nii laval kui saalis! Usun, et see konverents on parim võimalus viia ennast kurssi finantsmaailma lähitulevikuga, saada inspiratsiooni ja motivatsiooni edasiste sihtide seadmiseks ning leida hulgaliselt olulisi kontakte ja koostööpartnereid.


Teie ette astuvad Eesti parimatest parimad:  audiitorbüroode  Deloitte, KPMG, PriceWaterhouseCoopers ja Ernst&Young juhid ning konsultandid!


Mida on neil öelda:
 

PriceWaterhouseCoopers partner Ago Vilu edastab, milliseid olulisi muudatusi plaanib Euroopa finantsaruandluses ja kuidas võitlevad sellele vastu Eesti audiitorid.

Kaasa räägib: PriceWaterhouseCoopers konsultant Mihkel Lauk.

 

KPMG partner Andris Jegers  toob välja, kuidas heitlik majanduskeskkond on muutnud ettevõtted kergesti haavatavaks ja milliseks on globaalses võtmes kujunemas finantsjuhi roll ja ülesanded.

Kaasa räägivad: partner Taivo Epner,  maksu- ja õigusteenuste juht Joel Zernask ning  juhtiv õigusnõustaja Anu Ahas-Saaro.

 

Ernst&Youngi partner Ivar Kiigemägi kajastab ettevõtete kriisijärgset riskipilti ja räägib, missugused pettused ohustavad ning haavavad ettevõtete tegevust.

Kaasa räägivad: partner ja juhatuse liige Ranno Tingas ja juhtivkonsultant Taavi Saat.

 

Deloitte’i partner Veiko Hintsov selgitab, missugused võimalused ning lahendused on hoida tööl parimatest parimaid ja mida ette võtta, kui talentidele palgast ainult ei piisa.

Kaasa räägib maksukonsultant Ivo Vanasaun.


Lisaks sellele vastavad ühe laua taga Teie küsimustele nelja juhtiva audiitorbüroo liidrid, mis juhtub sel aastal vaid korra 23. mail konverentsil „Big4 2012“!
 


Konverentsi ajakava ja täpsema info leiate SIIT.


Registreerumisinfo Äripäeva seminarid ja konverentsid kodulehel või helistades telefonil 667 0020 või 56 99 2025, konverentsi projektijuht Liina Lilleniit.

Teid konverentsile oodates
Mihkel Reinsalu

Äripäeva seminari- ja konverentsikeskuse juht
mihkel.reinsalu@aripaev.ee

Allikas ja lisainfo:


 

Asukoht

Aadress: Tornimäe 3, Tallinn

Swissôtel´i konverentsikeskuses


«Tagasi