Kasutajatugi:
Skype: kannatanuabi
Keskkonnaga liitumiseks
registreeruge kasutajaks!

Teadetetahvel

MKK & MESS 2014

Toimumisaeg 09:00 20.02.2014 - 14:00 21.02.2014
Sisu

Meil on heameel teada anda, et oleme alustanud järjekordse edumeelse ja innovaatilise majanduskuritegevuse konverentsi ettevalmistamisega, mis sel aastal on planeeritud kahepäevase üritusena, kätkedes endas uuendusliku elemendina teisel päeval toimuvat valdkondlike eksperide ja ettevõtete teenuseid/tooteid tutvustavat messi.


 

Andke palun teada, kui Teie ettevõtte ja/või asutuse valdkondlikud eksperdid oleksid huvitatud selles edumeelses konverentsiprojektis osalema, kaasa mõtlema/rääkima või siis messil oma teenuseid esitlema ja tooteid tutvustama?
 
Kuna konverentsil osalemise kohtade arv on piiratud, siis oleme avatud aegsasti registreerima Teie esindajaid nii konverentsipäevale kui sellele järgnevale messile. Loomulikult tagame esimestele registreerujatele parima hinna garantii!
 
Konverentsile registreerumise info:
  • esimesele 50le registreerujale on osalustasu 149 eurot + km
  • kuni 15. jaanuarini kehtib osalustasu soodushind 169 eurot + km
  • tavahind 199 eurot + km
  • registreerides korraga osalejaid ühest maksjaettevõttest kehtib lisaks grupisoodustus - igale täiendavale kuni 3le registreerujale lisasoodustus -10% (näit 3-ndale osalejale - 20%)
     
PS! Vastame meeleldi kõikidele täiendavatele küsimustele ning oleme valmis Teie esindajatega koostöö läbirääkimisteks ka vahetult kohtuma.
 
Üheskoos õiglase ja turvalise äri- ja majanduskeskkonna heaks!
 
Parimate koostöösoovidega
 
Reigo Reimand
projektijuht

info@kannatanuabi.ee
(+372) 51 73623
Kannatanuabi.ee meeskond
www.kannatanuabi.ee

«Tagasi