Kasutajatugi:
Skype: kannatanuabi
Keskkonnaga liitumiseks
registreeruge kasutajaks!

Teadetetahvel

Noored saavad tasuta seksuaaltervise alast nõu

Toimumisaeg 10:00 - 15:00 24.09.2011
Sisu

Seoses rahvusvahelise rasestumisvastaste vahendite päevaga pakub seksuaaltervise liit (ESTL) kaheksas Eesti linnas 24. septembril tasuta nõustamist ja teavet kõigile soovijatele. Nõu saab nii rasedusest hoidumise kui ka teiste seksuaalsuse ja tervisega seotud küsimustes.

Rahvusvaheline rasestumisvastaste vahendite päeva moto on sel aastal: «Sinu elu, sinu õigused – räägime rasestumisvastastest vahenditest». Idee on julgustada kõiki inimesi otsima tõenduspõhist teavet rasestumisvastaste vahendite kohta ja kummutada eksitavaid müüte.

Seksuaaltervise liidu presidendi Mairi Kaha sõnul on nõustamispäeva korraldamise eesmärk ka see, et kõigi noorteni jõuaks info Eestis tegutseva te noorte nõustamiskeskuste (NNK-d) võrgustiku kohta, kus kuni 24-aastastele (k.a.) pakutakse tasuta konfidentsiaalset nõustamist.

«Soovime, et noored oleksid oma võimalustest ja valikutest teadlikud, see omakorda hoiab ära soovimatud rasedused. Oodatud on kõik, kel on seksuaaltervise ja seksuaalsuse suhtes küsimusi või muresid. See on hea võimalus ka teismeliste laste vanematele NNK-dega ja seal töötavate spetsialistidega tutvumiseks, samuti saab küsida nõu, kuidas erinevas vanuses lastega seksuaalteemadel rääkida; on võimalik saada tasuta infomaterjale rasestumisvastaste vahendite ja seksuaaltervise kohta,» lisas Kaha.


Lisainfo: Eesti seksuaaltervise Liit
Kerli Hannus

Eesti Seksuaaltervise Liit
tel: (+ 372) 655 27 55; 566 54 313;
E-mail: estl@estl.ee

 

Asukoht
Uksed on avatud 24. septembril 2011 kell 10-15 Tallinnas, Tartus, Põlvas, Viljandis, Pärnus, Narvas, Jõhvis ja Kärdlas. Lisainfo tasuta nõustamiskeskuste kohta: 24.09.11 avatud TASUTA NNKd.doc 

 

 


«Tagasi