Kasutajatugi:
Skype: kannatanuabi
Keskkonnaga liitumiseks
registreeruge kasutajaks!

Uudised

27. juuni 2012

Rakendus REISI TARGALT

Välisministeeriumi REISI TARGALT rakendus on mõeldud neile, kes soovivad saada infot olukorra kohta oma reisisihiks võetud riigis ning nõuandeid, mida teha hätta sattumisel.Välisministeeriumi loodud mobiilirakenduse „Reisi targalt“ abil saab teavet reisihoiatuste kohta ning nutitelefoni või tahvelarvuti abil registreerida oma välisriigis viibimise ehk anda välisministeeriumile teada, kuhu ja millal reisitakse.
 

Lisaks sisaldab mobiilirakendus ka reisija meelespead, kus on kirjas praktilised näpunäited, kuidas tegutseda näiteks õnnetusse sattumisel või dokumentide kaotamise korral. Kontaktides on kirjas kõikide Eesti välisesinduste andmed.Reisiinfo riigiti alajaotusest saab teavet olukorra kohta sihtriigis, samuti infot selle kohta, milliseid dokumente nõutakse riiki sisenemisel ning muid reisimist puudutavaid soovitusi.
 REISI TARGALT rakenduse abil on võimalik registreerida oma reisile minek, s.t. anda välisministeeriumile teada, kuhu ja millal reisitakse.
Hädaolukorras saavad Eesti konsulid oma reisi registreerinud inimestega kiiresti ühendust võtta ning jagada infot ja vajadusel abistada.
Reisija meelespea alajaotuses on kirjas näpunäited, kuidas tegutseda õnnetusse sattumisel või dokumentide varastamise korral.
Kontaktide all on kirjas kõikide Eesti esinduste andmed hädaolukorras kontakteerumiseks.


Rakendust saab tasuta alla laadida:

AppStore | Google Play
 
Rakenduse paigaldamisel lubada seadete all interneti kasutamine.
 

Allikas:

Kommentaari lisamine

Kommenteerida saavad ainult registreeritud ja sisse loginud kasutajad.

Kommentaarid

Telli e-konsultatsioon
Telli dokument
Hakka eksperdiks