Kasutajatugi:
Skype: kannatanuabi
Keskkonnaga liitumiseks
registreeruge kasutajaks!

Korralduslik info

Hea konverentsil osaleja,

Meil on siiras rõõm kohtuda Teiega juba homme 26. veebruaril 2015 toimuval konverentsil.
 Saadame Teile päeva õnnestumiseks ja ürituse korralduse ladusaks läbiviimiseks vajaliku info.

KONVERENTSI TOIMUMISE AEG: 26.02.2015 

Algus kell 08:15
Lõpp kell 17:35


Konverentsi täpse ajakava ja esinejatega saate tutvuda meie konverentsi veebilehel SIIN.
Konverentsi kava saate dokumendina välja printida 
SIIT.

ASUKOHT JA KONVERENTSIRUUM:

Meriton Grand Conference & Spa Hotelli II korruse konverentsikeskuses, Tallinnas Paldiski mnt. 4.

Vaata vajadusel siit lingilt asukohakaarti ja kohale jõudmise juhiseid.
Infotelefon: (+372) 66 77 165 ja e-post: conference@meritonhotels.com 
Konverents toimub ruumis "Peterson", mis asub hotelli uues osas so vasakus tiivas II korrusel. Sisenedes hotelli läbi pöörduste, liigu otse edasi ja mine vasakule poole jäävast keerdtrepist ülesse. Hotelli maa-alusest parklast sisenedes, liigu liftist väljudes paremale ja jõuad otse keerdtrepini, kust siirdu üles konverentsikeskusesse. Teekonnal õigesse kohta juhatavad Teid kõikjal suunavad tahvlid konverentsi/messi toimumiskoha info ja viitadega.

NB! Vajadusel pöörduge julgesti hotelli registratuuri, kus ollakse Teid valmis lahkesti õigesse kohta aitama/juhendama. Samuti võite igal-ajal helistada juhiste saamiseks Meritoni konverentsijuhile: Ingrit Kaja, tel 51 77459 või ürituse korraldajale: Reigo Reimand, tel 51 73623.

08.15 - 09.00 KONVERENTSILE REGISTREERUMINE, HOMMIKUKOHV ja SUUPISTED

Pakume Teile konverentsile/messile saabudes II korruse konverentsikeskuse fuajees hommikukohvi/teed/vett ja suupisteid. Üleriided saate panna hoiule konverentsikeskuses trepist üles tulles paremas taganurgas asuvasse garderoobi (valveta) või riputada konverentsi ruumis selleks ette nähtud nagidesse.

NB! Palume Teil kohale jõudes esmalt tulla läbi registratuurist ning võtta välja konverentsi materjalid ning seejärel alles minna hommikukohvi/teed jooma ja einestama.

PARKIMINE

Odavaim parkimisvõimalus hinnaga 2 EUR/24h on hotelli kõrval asuvas Saani tn. parklas, mida opereerib Europark OÜ. Parklasse pääseb kas Paldiski mnt. lähenedes ja uute kortermajade vahelt vasakule pöörates või Tehnikast Suve tänavale keerates ja otse mäest alla sõites.
Hotelli parklates opereerib parkimist Citypark OÜ. Kohad on nii maja ees, maja taga kui ka maa-aluses garaažis. Erihind konverentsikliendile on 7 EUR päev. Selleks tuleb eelnevalt registreerida parkimise algus parkimiskellaga (15 min on tasuta) ning seejärel hotelli vastuvõttu parkimise eest tasuda, mainides konverentsil osalemist. NB! Mobiilne parkimine arvutatakse tunnihinna alusel, mis on 2,40 EURi/h.

12.30 - 13.30 LÕUNA BUFFET BISTROO MARY´s

Meil on heameel kostitada konverentsil osalejaid lõuna ajal Bistroo Mary rikkaliku lõuna buffet´ga.

Põnevat konverentsipäeva soovides


Reigo Reimand
konverentsi korraldaja
info@kannatanuabi.ee
(+372) 51 73 623

Telli e-konsultatsioon
Telli dokument
Hakka eksperdiks