Kasutajatugi:
Skype: kannatanuabi
Keskkonnaga liitumiseks
registreeruge kasutajaks!

Teadetetahvel

Majanduskuritegevuse konverents 2014

Toimumisaeg 09:00 20.02.2014 - 14:00 21.02.2014
Sisu

Meil on heameel kusuda Teid koos kolleegidega juba traditsiooniks saanud majanduskuritegevuse konverents/messile. Käesoleval korral oleme ürituse planeerinud kahepäevasena. Esimese konverentsipäeva jätkuüritusena toimub teisel päeval valdkondlike ekspertide ja ettevõtete teenuseid/tooteid tutvustav mess.


 • Seekordsel konverentsil analüüsitakse lähituleviku majanduskaristus- ja menetlusõiguse olulisemaid muudatusi nii ettevõtjate kui avaliku sektori seisukohast. Tutvustatakse olulisemaid ja märgilise tähendusega menetlus- ja kohtupraktikaid ning pretsedente, mis on eeskätt ajendanud kavandatavaid seadusemuudatusi. 
 • Esmakordselt tutvustatakse avalikkusele organiseeritud-ja majanduskuritegevuse ohuanalüüsi - SOCTA. Kitsamalt keskendutakse äri- ja majanduskeskkonda enim ohustavate kuriteoliikide analüüsimisele sh rahapesu-, IT/küber- ning finants-ja maksukuritegudele.
 • Räägitakse sõltumatu eksperdi sh eksperttunnistaja ja erinevate ekspertiiside rollist ja võimalustest majanduskuritegude ennetamisel, avastamisel ja tõendamisprotsessis sh tutvustatakse uusi ekspertiisitehnikaid ja -tehnoloogiaid.
 • Vaagitakse ärieetika eiramise ja konkurentsirikkumiste äärmuslikke tagajärgi.
 • Analüüsitakse majanduskuritegevuse mõjusfääri nii era- kui avalikus sektoris ning tehakse põhjalik ülevaade sellega põhjustatud nii otsestest kui kaudsetest kahjudest. Arutletakse, kas riigil on hetkel olemas kuritegelike kahjude vähendamise ambitsioon ja selge tulevikuplaan?
 • Tehakse põhjalik ülevaade planeeritavatest maksuseaduste muudatustest, mida riik soovib ja mida ettevõtjad ise soovitavad.
 • Otsitakse era- ja avaliku sektori koostöökohti maksu- ja üldisemalt majanduskuritegude tõkestamisel.
Konverentsipäeva avab ettekandega õiguskantsler Indrek Teder
Paneeldiskussioonides toimuvate atraktiivsete ettekannete ja avatud diskussioonide raames astuvad eeskõnelejatena üles ettevõtete, ühingute ja asutuste/ametite juhid ja kõneisikud ning tunnustatud valdkondlikud eksperdid: Justiitsministeerium, kriminaalpoliitika asekantsler Kristel Siitam-Nyiri ; Advokaadibüroo VARUL, vandeadvokaat Marko Kairjak ; Tartu Ülikool, õigusteaduskonna dekaan professor Jaan Ginter ; Keskkriminaalpolitsei, Ahti Truupõld ; Ernst & Young Baltic audiitor ja kvalifitseeritud pettuste uurija Marilin Pikaro ; Ernst & Young Baltic ärikonsultatsioonide vanemkonsultant Riivo Lepp ; Rahapesu andmebüroo, juht Aivar Paul ; KPMG Baltics, pettuste uurimise- ja kohtuvaidluste valdkonnajuht Anu Ahas-Saaron ; Audiitorkogu, tegevjuht Sergei Tšistjakov ja juhatuse liige Mai Palmipuu ; Eesti Kohtueksperiisi Instituut, direktor Üllar Lanno ; Estonian Business School Ärieetikakeskuse juhataja, dosent Mari Kooskora ; Konkurentsiamet, direktor Märt Ots ; Maksu- ja tolliamet, peadirektor Mark Helm ; MTÜ Eesti Maksumaksjate Liit, juhatuse liige ja TÜ finantsõiguse dotsent Lasse Lehis ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, peadirektor Mait Palts.

Konverentsipäeva täpse ajakava ja käsitletavate teemadega saate lähemalt tutvuda siin konverentsi veebilehel ning täpsema kava sisututvustusega siin kokkuvõtvas artiklis.
 

Konverentsile registreerumise info:
 
 • konverentsi osalustasu tavahind 199 eurot + km
 • registreerudes korraga osalejaid ühest maksjaettevõttest kehtib lisaks grupisoodustus - igale täiendavale kuni 3le registreerujale lisasoodustus -10% (näit 3-ndale osalejale - 20%)
   
Samuti ootame valdkondlike ettevõtteid ja/või asutusi osalema 21.02.2014 toimuval messil, kus eksponendid saavad oma teenuseid ja/või tooteid nii kohapeal kui meedia vahendusel klientidele ja avalikkusele tutvustada/turustada.
 
Messile registreerumiseks saatke meile enda ettevõtte/asutuse ja selle esindaja(te) kontaktid, kellega saaksime messil osalemise osas läbirääkimisi alustada.
 

Konverentsile ja messile saab registreeruda veel ka:

- täites allpool oleva ankeedi ja saates registreerimisinfo e-postile: konverents@kannatanuabi.ee 

- telefonidel: (+372) 665 3015 või (+372) 51 73 623

----------------------------------

TELLIMUS:

Soovime osaleda 20. veebruaril toimuval majanduskuritegevuse konverentsil
Osaleja(te) nimed:
Kontaktid: telefon, e-post:
Juriidiline isik, aadress:
Arve kontaktid (e-post, telefon):

Soovime eksponaadiga osaleda 21. veebruaril toimuval majanduskuritegevuse messil
Juriidilise isiku esindaja(d):
Kontaktid: telefon, e-post:
Juriidiline isik, aadress:
Arve kontaktid (e-post, telefon):


PS! Vastame meeleldi Teie kõikidele täiendavatele küsimustele ning oleme valmis Teie esindajatega messil osalemise koostöö läbirääkimisteks ka vahetult kohtuma.

 
Üheskoos õiglase ja turvalise majanduskeskkonna heaks!
 
Reigo Reimand
konverentsi juht

info@kannatanuabi.ee
(+372) 51 73623
Kannatanuabi.ee meeskond
www.kannatanuabi.ee
Asukoht

 

Meriton Grand Conference & Spa hotell

KONVERENTS toimub:
20. veebruaril kl 08.30 – 17.00

MESS toimub:
20. veebruaril kl 10.00 – 18.00
21. veebruaril kl 09.00 – 16.00

 

   

II KORRUSE KONVERENTSIKESKUS Paldiski mnt 4, TALLINN

 

 


«Tagasi